-
-
Exotic Explorer Variety Box - 5lb box ★
$119Regular priceUnit price per$165Sale price $119Exotic Explorer Variety Box - 3lb box
$99Regular priceUnit price perExotic Explorer Variety Box - 8lb box
$189Regular priceUnit price per$264Sale price $189Exotic Explorer Variety Box - 16lb box
$329Regular priceUnit price per$528Sale price $329Purple Passion Fruit (Lilikoi) - 5lb box ★
$139Regular priceUnit price per$198Sale price $139Purple Passion Fruit (Lilikoi) - 2lb box
$79Regular priceUnit price perPurple Passion Fruit (Lilikoi) - 8lb box
$189Regular priceUnit price per$316Sale price $189Purple Passion Fruit (Lilikoi) - 16lb box
$329Regular priceUnit price per$632Sale price $329Cherry Mango - 5lb box ★
$119Regular priceUnit price per$173Sale price $119Cherry Mango - 2lb box
$69Regular priceUnit price perCherry Mango - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$276Sale price $149Cherry Mango - 16lb box
$239Regular priceUnit price per$552Sale price $239Honey Mango - 5lb box ★
$119Regular priceUnit price per$173Sale price $119Honey Mango - 2lb box
$69Regular priceUnit price perHoney Mango - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$276Sale price $149Honey Mango - 16lb box
$239Regular priceUnit price per$552Sale price $239Lychee - 5lb box ★
$149Regular priceUnit price per$248Sale price $149Lychee - 2lb box
$89Regular priceUnit price perLychee - 8lb box
$199Regular priceUnit price per$396Sale price $199Lychee - 16lb box
$349Regular priceUnit price per$792Sale price $349Red Dragon Fruit (Pitaya) - 5lb box ★
$149Regular priceUnit price per$223Sale price $149Red Dragon Fruit (Pitaya) - 2lb box
$89Regular priceUnit price perRed Dragon Fruit (Pitaya) - 8lb box
$199Regular priceUnit price per$356Sale price $199Red Dragon Fruit (Pitaya) - 16lb box
$349Regular priceUnit price per$712Sale price $349Specialty Avocado Variety Box - 5lb box ★
$119Regular priceUnit price per$173Sale price $119Specialty Avocado Variety Box - 2lb box
$69Regular priceUnit price perSpecialty Avocado Variety Box - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$276Sale price $149Specialty Avocado Variety Box - 16lb box
$239Regular priceUnit price per$552Sale price $239Pink Guava - 5lb box ★
$119Regular priceUnit price per$173Sale price $119Pink Guava - 2lb box
$69Regular priceUnit price perPink Guava - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$276Sale price $149Pink Guava - 16lb box
$239Regular priceUnit price per$552Sale price $239Hawaiian Papaya - 5lb box ★
$139Regular priceUnit price per$198Sale price $139Hawaiian Papaya - 2lb box
$79Regular priceUnit price perHawaiian Papaya - 8lb box
$189Regular priceUnit price per$316Sale price $189Hawaiian Papaya - 16lb box
$329Regular priceUnit price per$632Sale price $329Pomegranate - 5lb box ★
$119Regular priceUnit price per$173Sale price $119Pomegranate - 2lb box
$69Regular priceUnit price perPomegranate - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$276Sale price $149Pomegranate - 16lb box
$239Regular priceUnit price per$552Sale price $239Kumquat Fruit - 5lb box ★
$129Regular priceUnit price per$198Sale price $129Kumquat Fruit - 2lb box
$79Regular priceUnit price perKumquat Fruit - 8lb box
$169Regular priceUnit price per$316Sale price $169Kumquat Fruit - 16lb box
$289Regular priceUnit price per$632Sale price $289Satsuma Mandarin - 5lb box ★
$109Regular priceUnit price per$173Sale price $109Satsuma Mandarin - 2lb box
$69Regular priceUnit price perSatsuma Mandarin - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$276Sale price $149Satsuma Mandarin - 16lb box
$239Regular priceUnit price per$552Sale price $239Gourmet Farm Snack Box - 3lb mix box
$79Regular priceUnit price per$110Sale price $79Gourmet Farm Snack Box - 5lb mix box
$99Regular priceUnit price per$183Sale price $99Yellow Dragon Fruit (Pitaya) - 5lb box ★
$139Regular priceUnit price per$198Sale price $139Yellow Dragon Fruit (Pitaya) - 2lb box
$79Regular priceUnit price perYellow Dragon Fruit (Pitaya) - 8lb box
$189Regular priceUnit price per$316Sale price $189Yellow Dragon Fruit (Pitaya) - 16lb box
$329Regular priceUnit price per$632Sale price $329Chico Sapote (Sapodillo) - 5lb box ★
$139Regular priceUnit price per$198Sale price $139Chico Sapote (Sapodillo) - 2lb box
$79Regular priceUnit price perChico Sapote (Sapodillo) - 8lb box
$189Regular priceUnit price per$316Sale price $189Chico Sapote (Sapodillo) - 16lb box
$329Regular priceUnit price per$632Sale price $329Asian White Guava (Guayaba) - 5lb box ★
$119Regular priceUnit price per$173Sale price $119Asian White Guava (Guayaba) - 2lb box
$69Regular priceUnit price perAsian White Guava (Guayaba) - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$276Sale price $149Asian White Guava (Guayaba) - 16lb box
$239Regular priceUnit price per$552Sale price $239White Sapote - 5lb box ★
$119Regular priceUnit price per$173Sale price $119White Sapote - 2lb box
$69Regular priceUnit price perWhite Sapote - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$276Sale price $149White Sapote - 16lb box
$239Regular priceUnit price per$552Sale price $239Blood Orange (Raspberry) - 5lb box ★
$119Regular priceUnit price per$173Sale price $119Blood Orange (Raspberry) - 2lb box
$69Regular priceUnit price perBlood Orange (Raspberry) - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$396Sale price $149Blood Orange (Raspberry) - 16lb box
$239Regular priceUnit price per$552Sale price $239Intro To Exotics Box - 5lb box ★
$139Regular priceUnit price per$165Sale price $139Intro To Exotics Box - 3lb box
$99Regular priceUnit price perIntro To Exotics Box - 8lb box
$189Regular priceUnit price per$264Sale price $189Intro To Exotics Box - 16lb box
$329Regular priceUnit price per$528Sale price $329Ultimate Exotic Fruit Box - 5lb box ★
$159Regular priceUnit price per$198Sale price $159Ultimate Exotic Fruit Box - 3lb box
$119Regular priceUnit price per$0Sale price $119Ultimate Exotic Fruit Box - 8lb box
$219Regular priceUnit price per$317Sale price $219Ultimate Exotic Fruit Box - 16lb box
$369Regular priceUnit price per$634Sale price $369Sweet Meyer Lemon - 5lb box ★
$109Regular priceUnit price per$173Sale price $109Sweet Meyer Lemon - 2lb box
$69Regular priceUnit price perSweet Meyer Lemon - 8lb box
$149Regular priceUnit price per$276Sale price $149